Firma

O nas

Początki naszej usługowej działalności sięgają 1991 roku, w którym  powstała firma TECONSERVICE specjalizująca się w wystawiennictwie targowym i realizująca projekty z zakresu zabudowy stoisk targowych oraz produkcji systemów wystawienniczych. Po kilku latach działalności firma została sprzedana ale jej marka pod tą samą nazwą funkcjonuje po dzień dzisiejszy. W styczniu 1995 roku powołana została firma TEK-SYSTEM, która od 2007 roku działa pod marką SUFMARTECH – specjalizującą się w montażu systemów sufitów podwieszanych, sufitów napinanych oraz paneli ściennych.

SUFMARTECH wykonuje duże realizacje w takich obiektach jak: kina, baseny, sale sportowe, budynki sakralne, firma działa również w sferze budownictwa prywatnego. Pracując w różnego rodzaju nietypowych i trudnych warunkach ze względu na specyfikę obiektów– takich jak hale produkcyjne (o restrykcyjnych wymaganiach sanitarnych – miedzy innymi w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym), studiach fonograficznych, radiowych i telewizyjnych - wszędzie tam, gdzie ważne są wysokie parametry akustyczne, wilgocioodporne oraz odporność materiałów na częste użytkowanie. Firma realizuje kompleksowe wystroje sufitowo-ścienne, począwszy od wykonania projektu architektonicznego, a kończąc na gotowej realizacji.

SUFMARTECH jest firmą innowacyjną, dostosowywując się do wymagań rynku, które stawia przed nami coraz to większe wyzwania konstrukcyjne oraz w oparciu o najnowsze materiały i trendy panujące w architekturze, kreujemy niepowtarzalne wystroje wnętrz w proponowanych przez nas systemach. Dbamy o komfort, bezpieczeństwo i wysoki poziom wykonania naszych realizacji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych gwarantujemy zawsze efektowne wykonanie.